.

.

New
Нови Hotsale Најдобра Цена Во Aliexpress промоција Велосипед Велосипед Чудак Puller Смена Отстранување Клуч Алатка + Рачка

Нови Hotsale Најдобра Цена Во Aliexpress промоција Велосипед Велосипед Чудак Puller Смена Отстранување Клуч Алатка + Рачка

DEN 196.32

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. Ве молиме, напишете точно ПОШТЕНСКИ КОД.Рускиот гостин МОРА да го НАПИШЕТЕ целото ИМЕ и презиме за да примите пакет,ви Благодариме!
Име : Смена tools за отстранување на оската / чудак рачка
Материјал : метал
Димензија : Околу 79 x 21 х 21 mm (Оска)
Околу 133 x 28 x 5 mm (Чудак рачка)
Надворешното пакување димензија : Околу 145 x 7 x 21 mm
Примена : за Да се уништат оска и чудак
1 x Чудак Puller Отстранување Алатка
1 x Чудак рачка
Голи спакувани

Детали

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
6mm-15mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
JAKEMY
Тип:
Dumbell Клуч
Свеж

Избор на клиенти