.

.

New
Бесплатен превозот 25 парчиња перика чешел за перика капа црна боја перика клипови+1 пакет слободни перика капа врвен квалитет на гаранција(5 до 10 заби)

Бесплатен превозот 25 парчиња перика чешел за перика капа црна боја перика клипови+1 пакет слободни перика капа врвен квалитет

DEN 241.00
DEN 321.60

Стока
Достапно.

(на пример,Бразил Boleto). Понекогаш,ако не на плаќање преку банкарски трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите.5 долари,ве молиме оставете порака до мене. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, или ќе одбие да направи реконструкција.
Предмет : Перика Додатоци,Коса Перика Капа Чешли и Клипови За Перика Капа,Црна Боја,5 заби 6 заби 8 заби 9 заби 10 заби ,25 компјутери/Многу,Бесплатен превозот
ако сакате мали димензии 10 заби, цената на еден многу е 7.Било увозни давачки или такси се купувачот'ss одговорност. Но, понекогаш тоа трае подолго (се должи на царинската прашање или други проблеми). Било каков проблем couldbe се реши преку комуникација.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Moneybookers, Western union, Qiwi паричник, Кредитна картичка и Alipay се acccepted преку secure уплатата ЗАЧУВАМ на aliexpress. Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно. EMS изразат испорака обично трае 5-9 работни дена (не вклучува одмор и викенд). Со цел да се осигура дека вие може да ја прими пратката без никакви увозни даноци, ние ќе го пријават како подарок и со помала вредност. Ние ќе испратите објекти во рамките на 1-4 дена кога aliexpress потврди вашата исплата.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и telphone број! 2.
Ако сте незадоволни, ве Молиме контактирајте со нас! Клиентите задоволство е најважно за нас.

Детали

боја:
5 заби, 6 заби, 8 заби, 9 заби, 10 заби, мала големина 5 заби, мала големина 6 заби, мала големина 8 заби, мала големина 9 заби
Тип На Објект:
Клипови
Број На Модел На:
BZ064012
Големина:
3.6*2.5
Материјал:
Метал
Количина:
25pieces/многу
Забите број:
пет заби шест заби осум заби девет заби десет заби
Свеж

Избор на клиенти