.

.

New
Што jugal Музички Забелешка Мешана Боја Симпатична Метален Клип Торба Клип Хартија Клипови Канцеларија Училиште креативен Подарок 12pcs/многу

Што jugal Музички Забелешка Мешана Боја Симпатична Метален Клип Торба Клип Хартија Клипови Канцеларија Училиште креативен Подарок

DEN 207.00
DEN 235.20

Стока
Достапно.

Предмети се вратени на истата сметка со која цел беше оригинално поставени или преку Зачувам
6. Неовластено се враќа ќе бидат одбиени
9. Ќе ти ја прилагодено дизајн додатоци?
Да, Прилагодено дизајн наредби се добредојдени. Каде се наоѓате?
Ние се наоѓа во Yiwu,Кина. Дали вашите производи е Доведе бесплатно?
Сигурни.Сите се Враќа/Размена ќе бидат обработени во рок од 14 дена од денот на приемот на нашата канцеларија
-
Други Прашања И Одговори
1.Карактеристики : Уредната up на вашите документи, Добро за статистика и за домашна употреба. Може ли песна мојата цел?
Да, можете да ги пратите вашите нарачки,ние ќе ви покажеме на следење на број на секоја пратка. Што е материјал за вашите производи?
Ние ги произведуваат со цинк легура. Се враќа или размена нема да бидат прифатени за предметите на ПРОДАЖБА
7. Ве молиме бидете сигурни да го одреди она што вие сакате да го направите (Наплата / Размена. Трошоците за превозот не се враќа
5. Некој објект може да се врати или разменети во рок од 14 дена (postmarked) на вашиот добивањето датум
2. Ние не ги прифати причините за возврат од "Премногу големи димензии за да ме", "јас donot како стил,сакате да го промените уште еден" и други нешта што го имаме јасни описи со текст и слики во нашата продавница
10. НЕ е прифатено од ТРЕСКА
4. Дали сликата на веб-страницата е вистински производ слики?
Да, Сите слики тука се фотографии на вистински производи.

Детали

боја:
50pcs, 24pcs, 100pcs, 200pcs
Број На Модел На:
BM1016
Облик На Хартија Клип:
Yes
Магнетно:
No
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Што jugal
Тип:
Хартија Клип
стандарди:
43*15mm
Пакет:
24pcs/50pcs/100pcs/200pcs
Свеж

Избор на клиенти