.

.

New
Бесплатен превозот никел позлатен 3# хартија клип достав 0051 достав клипови метален клип 3# триаголник хартија клипови

Бесплатен превозот никел позлатен 3 хартија клип достав 0051 достав клипови метален клип 3 триаголник хартија клипови

DEN 240.00

Стока
Достапно.

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 2 парчиња = 200 триаголник хартија клипови Големина : 3# Никел позлатен

Детали

Облик На Хартија Клип:
Yes
Бренд Име:
Достав
Материјал:
Метал
Магнетно:
No
Тип:
Хартија Клип
Број На Модел На:
0051
Свеж

Избор на клиенти