.

.

New
Круг клип на Обетки долго ретро геометриски претерани личност сјајна кристал не прободен уши прстен уво клип

Круг клип на Обетки долго ретро геометриски претерани личност сјајна кристал не прободен уши прстен уво клип

DEN 168.96

Стока
Достапно.


Круг клип на Обетки долго ретро геометриски претерани личност сјајна кристал не прободен уши прстен уво клип

Детали

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
долго круг клип на обетки
Бренд Име:
dower мене
Свеж

Избор на клиенти