.

.

New
Топла 20pcs хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот Поддршка 4*9mm површината мрачно уво ткаенината ноктот лажни Earring Бесплатен превозот

Топла 20pcs хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот Поддршка 4*9mm површината мрачно уво ткаенината ноктот лажни Earring Бесплатен

DEN 783.84

Стока
Достапно.

Тип : обрачот earring,поддршка earring, earring
4.пакување :
а) сребрена 20pcs
14.Место на Потекло : Кина (Копно)
11.боја : како на сликата покаже засвири
10.Голем за да може да се прифати , се произведуваат MOQ : 300pairs/големина/боја
* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.испорака време : 7-30days.metials : хируршки нерѓосувачки челик
2.одговараат : унисекс
7.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.парична казна или мода : мода и казна
6.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.стил : површината мрачно уво ткаенината ноктот
13.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.внатрешен дијаметар големина : 9mm
8.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.широк : 4mm
9.
*Detial
1.Акции : 20pieces/многу
3.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.

Детали

Метална боја:
сребрена, црна, мешани 2 бои
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
E-C-001
Пол:
Унисекс
meterial:
хируршки нерѓосувачки челик
Тип:
лажни plug & уво приклучок
Стил:
површината мрачно уво ткаенината ноктот
моден или парична казна:
Моден
Големина:
4mm*9mm
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти