.

.

New
95% нов користи Оригинални за климатизација одбор KFR-50GW/I1DY KFR-43GW/АЈ (NEC).Г.1.1 коло

95% нов користи Оригинални за климатизација одбор KFR-50GW/I1DY KFR-43GW/АЈ (NEC).Г.1.1 коло

DEN 2496.00

Стока
Достапно.


Добредојдовте !
Драги пријатели , Нашите опис на производот.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
(2) Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас.Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.
(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодариме
Испорака метод :
Кина пост воздух mail,15-60days пристигнат,.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ.

Детали

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Дома
сертификација:
CE
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти