.

.

New
95% нови добри работи за климатизација одбор GR57-2 control panel display одбор

95% нови добри работи за климатизација одбор GR57-2 control panel display одбор

DEN 857.00
DEN 912.00

Стока
Достапно.

Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.
(4) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
Политика :
1>> Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
2>> Купувачот може да го врати објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа/ Што ќе наплата тебе или испратите замена во рок од 2-3 работен ден по објектот е примена.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
4>> производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација.
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co. 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.
3>> Ако стоката не се descried како ние и ветуваме, можете да контактирате со нас за враќање на пари или размена на вистинскиот за вас.

Детали

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Дома
сертификација:
CE
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти