.

.

New
95% нови Оригинални за климатизација Компјутер одбор A74333 A74334 коло

95% нови Оригинални за климатизација Компјутер одбор A74333 A74334 коло

DEN 6240.00

Стока
Достапно.

Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите делови пред подготвена за праќање,, кога ќе го купите моќ одбор и одредување на единица, да ми даде вашиот потребни напон, статус, или други детали. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор. Ова е многу важно и ќе се заштитат нашите добивка.
(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодариме
Испорака метод :
Кина пост воздух mail,15-60days пристигнат,. 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.ви благодариме
Кога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас .
(6) ве Молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување
В ве Молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот.

Детали

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Дома
сертификација:
CE
Свеж

Избор на клиенти