.

.

New
95% нов Originalfor климатизација Компјутер одбор A745567 коло

95% нов Originalfor климатизација Компјутер одбор A745567 коло

DEN 2688.00

Стока
Достапно.

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа и да се обиде да се gurantee што пред да ја напуштат повратни информации.
Гаранција : 2 месеци гаранција.
(7) Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена.
(2) Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни даночни ќе биде пред наддавање или за купување
В ве Молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот. На овој начин, кога ќе ми даде вашата докази, може да побара за превозот на компанијата за да се компензира со нас.
4>> производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација. Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ние не сме одговорни за враќање на такси превозот.Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите делови пред подготвена за праќање,, кога ќе го купите моќ одбор и одредување на единица, да ми даде вашиот потребни напон, статус, или други детали.
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.

Детали

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Дома
сертификација:
CE
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти