.

.

New
95% нов користи за климатизација компјутер одбор MSH-J18SV DE00N238B SE76A766G01 добра работа

95% нов користи за климатизација компјутер одбор MSH-J18SV DE00N238B SE76A766G01 добра работа

DEN 2400.00

Стока
Достапно.

Можеме да работат заедно за да се реши било каков проблем. Ве молиме овозможи можно мала разлика поради технички напредок и варијанса.Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас.

Детали

Тип:
Клима Уред Делови
сертификација:
CE
Примена:
Дома
Свеж

Избор на клиенти