.

.

New
Работат добри 90% нови за Напојување Одбор 42SD-YD07 LJ44-00092C одбор

Работат добри 90% нови за Напојување Одбор 42SD-YD07 LJ44-00092C одбор

DEN 3384.00
DEN 3600.00

Стока
Достапно.


(7) Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена.
(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
4>> производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.

Детали

Тип:
Клима Уред Делови
сертификација:
CE
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти