.

.

New
FEITA 6pairs/многу Висок квалитет ESD Главата промени Tweezer е Анти-Статички Пластични Совети forAntistatic Нерѓосувачки Челик Пинцети

FEITA 6pairs/многу Висок квалитет ESD Главата промени Tweezer е Анти-Статички Пластични Совети forAntistatic Нерѓосувачки Челик

DEN 336.00

Стока
Достапно.

Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение.FEITA 6pairs/многу Висок квалитет ESD Главата промени Tweezer е Анти-Статички Пластични Совети for Antistatic Нерѓосувачки Челик Пинцети
Пакет Внатрешноста : 1 X ESD Пластични Совет ESD-7 A 1 X ESD Пластични Совет ESD-242 1 X ESD Пластични Совет ESD-249 1 X ESD Пластични Совет ESD-259 1 X ESD Пластични Совет ESD-250 1 X ESD Пластични Совет ESD-2 A
Спецификација :
1.Ако вашата вкупна цена е повеќе $330.Modle : ESD-7 A ESD-242 ESD-249 ESD-259 ESD-250 ESD-7 A Секој 1 Пар
Превозот :
1.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа.
Се врати и повратни информации :
Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.

Детали

Број На Модел На:
ESD-7A ESD-242 ESD-249 ESD-259 ESD-250 ESD-2A
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
Карактеристики:
Dismountable
Бренд Име:
FEITA
Се Справи Со Стил:
Директно
is_customized:
No
Тип:
Анти-Статички Пластични Совети forAntistatic Нерѓосувачки Челик Пинцети
Примена:
Анти-Статички Пластични Совети forAntistatic Нерѓосувачки Челик Пинцети
Материјал:
Анти-Статички Пластични Совети forAntistatic Нерѓосувачки Челик Пинцети
Свеж

Избор на клиенти