.

.

New
6/150mm Електронски Сечење Клешти Штекер Форцепс Хром Vanadium Челик Трајни Мултифункционален Кабел Машина Поправка Алатка за Рака

6/150mm Електронски Сечење Клешти Штекер Форцепс Хром Vanadium Челик Трајни Мултифункционален Кабел Машина Поправка Алатка за

DEN 336.00

Стока
Достапно.

Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса . како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.
Се врати и повратни информации :
Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди.4 (mm)
Менгеме материјал : хром vanadium легиран челик
Се справи со Должина : 85 (mm) Менгеме должина : 35 (mm)
Спецификации : 6 "/ 150mm
Применливи објект : Жици, електронски игли, средување на производи од пластични маси
Превозот :
1.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра за изразуваат трошоците.
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $330.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како DHL,Fed Ex. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.

Детали

Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
FTKMT-150
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FEITA
Се Справи Со Стил:
Директно
Тип:
Дијагонала Клешти
Карактеристики:
Мултифункционален
Примена:
Сечење
Материјал:
65 # манган челик
Свеж

Избор на клиенти