.

.

New
NEWACALOX Поправка на Рачни Алатки, Анти-статички, Анти-киселина Прецизност Пинцети Не-магнетни Совети за Електроника Накит одлуки 6pcs/set

NEWACALOX Поправка на Рачни Алатки, Анти-статички, Анти-киселина Прецизност Пинцети Не-магнетни Совети за Електроника Накит одлуки

DEN 1151.52

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.DHL : Околу 5-15 Дена да пристигне
4.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Дизајнирано за да се задоволат барањата на електроника Прецизност инженеринг индустрија Анти-статички и анти-магнетни Пакет вклучуваат : 1pc Не-магнетни,анти-статички (110mm)
1pc Не-магнетни парична казна совет права (140mm)
1pc Не-магнетни парична казна совет права (135mm)
1pc Не-магнетни,парична казна и Круг (115mm)
1pc Не-магнетни Супер казна совет права (110mm)
1pc Не-магнетни парична казна совет криви (120mm)
За Плаќање
1.Кина Пост Воздух Mail : За 15-90 Дена да пристигнат.EMS : За 7-15 Дена да пристигне
За Повратни Информации
1.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Сингапур пост : За 15-35 Дена да пристигне,
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Карактеристики :
6pcs Не-магнетен Челик парична Казна Совет Пинцети Форцепс Професионални преносни хардвер алатки. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Детали

Бренд Име:
newacalox
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
прецизност шрафцигер
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Antimagnetic
Се Справи Со Стил:
Директно
Plier Стил:
Европски
Свеж

Избор на клиенти