.

.

New
HSC8 6-4А-МИНИ-ТИП на САМО-ПРИЛАГОДЛИВИ CRIMPING PLIER 0.25-6mm2 терминали crimping алатки за мулти алатка раце клешти LUBAN hsc8 6-4

HSC8 6-4А-МИНИ-ТИП на САМО-ПРИЛАГОДЛИВИ CRIMPING PLIER 0.25-6mm2 терминали crimping алатки за мулти алатка раце клешти LUBAN

DEN 369.60

Стока
Достапно.

00 /парче
SN-06 WF МИНИ ЕВРОП СТИЛ crimping алатка crimping plier 0. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.0mm2 ) дизајн Мулти функционални Кабел жица Соголување, Сечење и Crimping алатки Висок Квалитет АЛАТКА US$ 8.50 /set
SN-28 B МИНИ ЕВРОП СТИЛ crimping алатка crimping plier 0.

Детали

Бренд Име:
LUBAN
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Круг На Носот
Примена:
Crimping
Број На Модел На:
Нови Преносни Само-прилагодување Crimping Plier Wire Кабел Крајот Ракави
Материјал:
Јаглероден Челик
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Мултифункционален
Се Справи Со Стил:
Директно
Plier Стил:
Европски
Свеж

Избор на клиенти