.

.

New
RDEER Crimping Клешти Жица Stripper Кабел Машина Crimper Мулти алатка Рака Алатки

RDEER Crimping Клешти Жица Stripper Кабел Машина Crimper Мулти алатка Рака Алатки

DEN 436.00
DEN 854.40

Стока
Достапно.


Карактеристики : Лесен соголување без какво било прилагодување Мултифункционален, направени од челик, со посебен закорави, со долг животен век Не се лизга рачки,комфор и удобност
дузина

Детали

Материјал:
Јаглероден Челик
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Plier Стил:
Европски
Бренд Име:
Р'DEER
Број На Модел На:
RT-202B
Се Справи Со Стил:
Директно
Примена:
Сечење
Карактеристики:
Мултифункционален
Тип:
crimping клешти
crimping опсег :
2-16mm
Должина:
185mm
Примена:
Сечење И Притискање На Жица Stripper
Состојба:
Бренд Нови
Тежина:
230g
Пакет:
Блистер Пакување
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
кодот:
50161203XY
Свеж

Избор на клиенти