.

.

New
Р'DEER 7 Жица Stripper Клешти жица машина 16-8 AWG Crimping Алатка Multitool Eectrician Tools 2 во 1

Р'DEER 7 Жица Stripper Клешти жица машина 16-8 AWG Crimping Алатка Multitool Eectrician Tools 2 во 1

DEN 428.00
DEN 873.60

Стока
Достапно.


Мулти функционирање Алатка
Различни места предвидени за
соголување crimping терминали и конектори.
Удобно & Издржлив Дизајн
ABS справи обезбедува силна
изградба и удобен зафат чувство

Детали

Се Справи Со Стил:
Директно
Број На Модел На:
RT-6065/RT-6067
Plier Стил:
Европски
Карактеристики:
Мултифункционален
Тип:
Комбинација Клешти
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
Р'DEER
is_customized:
Yes
Примена:
Жица Stripper
Материјал:
манган челик
Тип:
Намалување линија, Соголување 2 во 1
Количина:
1pc
Тежина:
199g/225g
кодот:
F01254OEA030901J
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
Crimping Капацитет:
30mm2
Свеж

Избор на клиенти