.

.

New
Микро Јамка Алатка за Полнење 1pc Looping Клешти Микро Прстен Комплет Микро Прстен Коса Екстензија Клешти

Микро Јамка Алатка за Полнење 1pc Looping Клешти Микро Прстен Комплет Микро Прстен Коса Екстензија Клешти

DEN 337.00
DEN 362.40

Стока
Достапно.


Микро Јамка Алатка за Полнење 1pc Looping Клешти Микро Прстен Комплет Микро Прстен Коса Екстензија Клешти

Детали

Тип На Објект:
Клешти
Големина:
13cm x 5cm
Бренд Име:
MS РОСА
Број На Модел На:
Клешти
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Фузија На Косата Клешти
Стил:
Станот Се Соочи
Функција:
Инсталирајте & Отстрани Микро Линкови
Големина:
13*5*1.5CM
боја:
црвена/црна
Нето тежина:
100g
шопинг:
Купонот Достапни
превозот:
Експрес Испорака Страна на курирската служба DHL,Кина Пост
Is_customized:
Yes
Услуга Живот:
Една Година Со Соодветна Грижа
Свеж

Избор на клиенти