.

.

New
Со дијаметар од 3-42mm ПВЦ цевки, секачи, trunking двојна намена ножици, исто така и за PPR цевки, композитни цевки, кабли, итн. PC-301

Со дијаметар од 3-42mm ПВЦ цевки, секачи, trunking двојна намена ножици, исто така и за PPR цевки, композитни цевки, кабли, итн.

DEN 147.36

Стока
Достапно.


PC-301 ПВЦ Цевки Машина
Пластична Цевка Машина
Умре-кастинг aliminum школка За сечење ПВЦ цевки, пластични пити Ножеви се направени на алатка челик, третирани со посебни изгасне и annealing Сечење опсег : 42mm 1-5/8 Должина : 190mm Тежина 0.27 kg
Wenzhou Li Si Da Алатки Co., Ltd.
Благодатта

Детали

Бренд Име:
ЛСД
Карактеристики:
Изолирани
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PC-301
Тип:
Дијагонала Клешти
Се Справи Со Стил:
Директно
Примена:
Сечење
Материјал:
Челик/алуминиум
боја:
Црвена
Сечење на опсег:
42mm 1-5/8
Должина:
190mm
Тежина:
0.32kg
Свеж

Избор на клиенти