.

.

New
LAOA Мулти-функционални Кабел Сечење Plier, Жица Соголување Plier направен во Тајван

LAOA Мулти-функционални Кабел Сечење Plier, Жица Соголување Plier направен во Тајван

DEN 1020.00
DEN 1545.12

Стока
Достапно.

Мала електрична жица peal
Електричар е десна рака
На електричар helper
LAOA Електрична жица сечење, pealing алатки
CR-MO остри сечење
Производ на параметрите на Моделот Големина Намали обемот на главата дијаметар должина Потекло Тежина LA116606 6" 9mm/22mm 2 24mm 163mm ТАЈВАН 170 G Бруто Тежина : 210 G Топло потсетам : големината е мерка со рака, специфична големина според вистински објект. Да Се Отвори D. Назад
Пакување шоу
. Макс сечење дијаметар
4.
Детали за производот
1.
Производ на параметрите на Моделот Големина Намали обемот на главата дијаметар должина Потекло Тежина LA116610 10" 9mm/22mm 2 39mm 240mm ТАЈВАН 370 G Бруто Тежина : 400 G Топло потсетам : големината е мерка со рака, специфична големина според вистински објект.
Производ на параметрите на Моделот Големина Намали обемот на главата дијаметар должина Потекло Тежина LA116608 8" 11mm/38mm 2 28mm 215mm ТАЈВАН 330 G Бруто Тежина : 360 G Топло потсетам : големината е мерка со рака, специфична големина според вистински објект. Двоен слој двојна боја на гума завиткани рачка
5. LAOA Бренд
3. LAOA Модел ЛОГОТО и потекло
Производ карактеристики
270 степен ротирате
Производ функции
Cut-кабел. CR-MO фалсификување, се сече бакарна жица и Ал жица
Peal кабел. 270 степен ротирате, peal кабел
Соголување кабел. Соголување на тенка арматурна, дополнителна функција

Техника и изглед комбинација ТАЈВАН оригинални кабел ножици
Клешти шоу
А На Предната Страна Б.

Детали

Големина(инчен):
LA116610, LA116608, LA116606
Тип:
Decrustation Клешти
DIY Материјали:
Дрво
Plier Стил:
кинески
is_customized:
Yes
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Примена:
Сечење
Карактеристики:
Мултифункционален
Бренд Име:
LAOA
Број На Модел На:
LA116606,08,10
Материјал:
CR-MO
Свеж

Избор на клиенти