.

.

New
xintylink алатки за RJ45 crimper Crimping Кабел Stripper притискање линија менгеме клешти конектор клип clipper за cat7 cat6a конектори

xintylink алатки за RJ45 crimper Crimping Кабел Stripper притискање линија менгеме клешти конектор клип clipper за cat7 cat6a

DEN 1874.00
DEN 2639.52

Стока
Достапно.

Ако вашиот потврда дојде време,се уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 60 дена,ако по 60 дена си уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреса. Објектите може да бидат испратени од страна на кина пост регистрирани воздух mail,aliexpress стандард превозот,aliexpress премиум превозот,преку DHL, FEDEX, UPS-от, EMS по ваш избор. И времето за испорака зависи од дестинации и други фактори. Враќање на предмети за нас со следење на број. Ние ќе бидеме многу благодарни за тоа. Неисправни предмети мора да бидат пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период и во нивната оригинална состојба (во Оригинал Налепница и Оригинално Пакување). Ако сакате да ја размена defectives или погрешно-испраќаат предмети, ве молиме да ги следниве чекори : ни E-mail во рок од 7 работни дена или разговор со нас преку Трговија Менаџер, ни кажува што детални дефект е и нудејќи ни ја вашата цел број. Ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети или услуга, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Сите производи ги нудиме се од висок квалитет. Сите производи се под 3-месеци гаранција. Сите превозот начин има следење на број, ќе се даде приоритет да се избере најбезбедно и најбрз начин да се испрати.

Детали

Материјал:
Јаглероден Челик
Бренд Име:
xintylink
Број На Модел На:
xtl-d003
Примена:
Мулти Функционални
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
is_customized:
Yes
Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Објектот:
rj45 клешти
Спецификации:
8P8C
Тип:
RJ45
Примена:
cat6a cat7
Свеж

Избор на клиенти