.

.

New
10 КОМПЈУТЕРИ бб Кларинет Трската Правец на Музички Инструменти и Додатоци Ruiyin Полињата за Силата 2.5 Рамен Б

10 КОМПЈУТЕРИ бб Кларинет Трската Правец на Музички Инструменти и Додатоци Ruiyin Полињата за Силата 2.5 Рамен Б

DEN 321.00
DEN 377.76

Стока
Достапно.

Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
2, Понекогаш испорака може да потрае до 4-7 недели поради строгите инспекција при царинење. Ако замена не е достапно, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање со оригиналниот метод на плаќање. Нашиот работен распоред :
САД : PM 6 : 00~СУМ 2 : 00
ФРАНЦИЈА : СУМ 2 : 00~СУМ : 10 : 00
ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : AM 1 : 00~9 : 00
ШПАНИЈА : 2 СУМ : 00~СУМ : 10 : 00
ГЕРМАНИЈА : СУМ 2 : 00~СУМ : 10 : 00
О : СУМ 12 : 00~ ЧАСОТ : 8 : 00
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00~AM 7 : 00
Руската Федерација : СУМ 5 : 00~ЧАСОТ : 2 : 00. Вашето враќање барање ќе биде обработено во потрага по некои детали.
Компатибилен со повеќето Брендови кларинет.
започнете
крајот
Потенка vamp намали наменети за олеснување на игра.
5, ве Молиме забелешка : за Да се намали вашите даноци ние ќе прогласи предмети сте одбрале во нашата продавница како "подарок", или "примерок" и неговата вредност пониска од наведените цена.5
Производот
Име : Ruiyin бб Кларинет трската
Бренд : Ruiyin
Strengh : 2. Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress;
2. Ако defection се наоѓаат на предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте не веднаш за замена или поправка.
3, Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Контакт :
1. За која било причина, ако не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што би требало да ги сноси се врати превозот цена.

Детали

Тон:
Bb
Број на Копчиња:
17
Број На Модел На:
бб кларинет трската
Клучни материјал:
ТРСКАТА
Тело Материјал:
ТРСКАТА
Површината Материјал:
полињата за
Свеж

Избор на клиенти