.

.

New
Нов Плоштад Танц Yangko Фан Танц Облека Кинеската Легенда Мит Самовила Класичната Фаза На Изведба Танц Облека Покаже Модата

Нов Плоштад Танц Yangko Фан Танц Облека Кинеската Легенда Мит Самовила Класичната Фаза На Изведба Танц Облека Покаже Модата

DEN 1555.00
DEN 2827.20

Стока
Достапно.


Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Биста
Половината
Висина
Тежина
S
85
67
150-155
37-45 kg
М
89
71
155-160
45-50 kg
L
93
75
160-165
50-55 kg
XL
96
78
165-170
55-60 kg
XXL
99
81
170-175
60-70 kg
XXXL
102
84
170-175
60-70 kg
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Број На Модел На:
A397
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Применливи прилики:
Обичните фаза облека
Применливи пол:
Жените
На ткаенина име:
Chiffon
боја:
Роуз црвена, сина
Големина:
S,M,L,XL,XXL,XXXL
Свеж

Избор на клиенти