.

.

New
(0131) Жена од Тебе мастило вода ракави костими Кинески Класичната танцова облека црна, розова долги Ракави Hanfu античка бајка сет

(0131) Жена од Тебе мастило вода ракави костими Кинески Класичната танцова облека црна, розова долги Ракави Hanfu античка бајка

DEN 2143.00
DEN 2255.52

Стока
Достапно.

Опис :
(0131) жена од Тебе мастило вода ракави костими Кинески Класичната танцова облека црна, розова долги Ракави Hanfu античка бајка сет
Повеќе производи добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница :
Големина На Табелата :
Контакт со нас на :
Ако купувачот има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обиде да одговори веднаш во рок од 12 часа.
Превозот :
1) Точки ќе биде предаден во рок од 1-6 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Клиент Информации :
Ве молиме оставете ги целосно име и презиме, точно превозот адреса и поштенски број кога ќе го поставите цел, спротивно на стоки можеби се врати назад од страна на вашиот локалните поштата, и ние не ќе наплата на превозот обвиненија.
4) Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
царинење.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
3) Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.
2) Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-3 дневна; во спротивно, ние
ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Број На Модел На:
Z
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Број На Модел На:
Народната Носија
кинески костим:
кинески костим
roupas chinesas:
танц носии модерна
Традиционален Кинески Облека:
Кинески Accient Облека
Свеж

Избор на клиенти