.

.

New
Ново Момче Кинески Император Костим Paillette Деца Кинеската Традиционална Coaplay Костим Змеј Деца Царот Костим со Капа 18

Ново Момче Кинески Император Костим Paillette Деца Кинеската Традиционална Coaplay Костим Змеј Деца Царот Костим со Капа 18

DEN 6451.00
DEN 8063.52

Стока
Достапно.


ние, исто така, ќе им даде на бел лепак како слика
Бел Лепак
.39 инчи,На пример : 10cm*0.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголема големина
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
кога клиентите добиваат шапка е како подолу на слика која е дел . тоа треба да се користи бел лепак и оган да stickup заедно со себе .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Lebal
Биста
Должина
Предлагам Висина
Единица
CM
CM
CM
S(130)
84
95
120-130
M(140)
94
105
130-140
L(150)
104
118
140-150
Answer : ___________________________ Note : 8
Одделение : 1 cm =0.

Детали

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Бренд Име:
Daxico
Пол:
Момчиња
Материјал:
Ацетат
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Број На Модел На:
CAC16076-8
Точка име :
кинеската традиционална носија
Големина:
130-150cm
Стил:
царот костим
древните:
Кина
Материјал:
Свила
Свеж

Избор на клиенти