.

.

New
Деца Носат Костими Класичен Танц Yangko Танц Девојки Облека Чадор Фан Танц Облека Современа Национална Танц Костим

Деца Носат Костими Класичен Танц Yangko Танц Девојки Облека Чадор Фан Танц Облека Современа Национална Танц Костим

DEN 1431.00
DEN 2510.40

Стока
Достапно.


вклучува : врвот + панталони + headwear
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
XXS
110
XS
120
S
130
М
140
L
150
XL
160
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Детали

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
A398
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Пол:
Девојки
Име:
Yangko танц облека
Боја Класификација:
Црно/бело/црвено и бело/црвено
Применливи пол:
Девојки
Референтна висина:
110cm 120cm 130cm 140cm 150cm 160cm
Свеж

Избор на клиенти