.

.

New
Нова 2 Парчиња Кинески Народен Танц со Мастило Класичен Танц Облека Yangko Танц Носии Женски Кинески Фан Танц Носат

Нова 2 Парчиња Кинески Народен Танц со Мастило Класичен Танц Облека Yangko Танц Носии Женски Кинески Фан Танц Носат

DEN 1491.00
DEN 2616.00

Стока
Достапно.

39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Биста
Половината
Висина
Тежина
S
85
77
155-160
42-50 kg
М
93
84
160-165
50-55 kg
L
100
93
165-170
50-60 кг
XL
107
100
170-175
60-65 kg
XXL
114
107
170-175
65-70 kg
XXXL
120
114
170-175
70-75 kg
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0. Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
вклучува : врвот + панталони , не вклучуваат било headwear
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Како различни мерни методи .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Број На Модел На:
a406
Боја Класификација:
црвена/црна
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Свеж

Избор на клиенти