.

.

New
Хмонг Облека за Момчиња Хмонг Облека Кинески Народен Танц Костим Малцинство Музички Облека Diao Хмонг Облека

Хмонг Облека за Момчиња Хмонг Облека Кинески Народен Танц Костим Малцинство Музички Облека Diao Хмонг Облека

DEN 1413.00
DEN 2568.00

Стока
Достапно.


вклучува : Врвот + панталони + headwear
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот . Ќе контакт со вас . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
Како различни мерни методи .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
.
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
должина
Панталона Должина
Биста
Половината
Хип
Рамо
Должина На Ракав
Предлагам Висина
XS/120
41
31
67
64
74
27
31
115-125
S/130
45
33
73
70
80
28
33
125-135
M/140
49
35
80
77
87
29
35
135-145
L/150
53
37
87
84
94
30
37
145-155
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време .

Детали

Големина:
XS, S, M, L
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Тип На Објект:
Dai Танц Костим
Број На Модел На:
a442
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Пол:
Момчиња
Боја Класификација:
Црвена
Применливи пол:
Момчиња
Референтна висина:
120.130.140.150
Свеж

Избор на клиенти