.

.

New
Кинески машка Облека Традиционалните Ретро Долго Gown Облека Кинески Стил Богат Човек Gown Облека Сопственикот Облека Во Античка Кина

Кинески машка Облека Традиционалните Ретро Долго Gown Облека Кинески Стил Богат Човек Gown Облека Сопственикот Облека Во Античка

DEN 1647.00
DEN 2534.40

Стока
Достапно.


Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
вклучува : одежда+вест +шапка
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Рамо
Должина На Ракав
Биста
Должина
Предлагам Висина
L
66
47
108
145
168-178
XL
66
52
120
148
175-185
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
. Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
Како различни мерни методи .
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .

Детали

Големина:
L, XL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Број На Модел На:
D280
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Пол:
Мажи
Име:
сопственикот одговараат на
Категории на производи:
Танг костим
боја:
Црна, Кафеава, Црвена
Големина:
L,XL
Свеж

Избор на клиенти