.

.

New
Децата Костим Hanfu Древните Кинески Народен Танц Момче Hanfu Костим за Фотографија или Децата Ден Фаза Облека

Децата Костим Hanfu Древните Кинески Народен Танц Момче Hanfu Костим за Фотографија или Децата Ден Фаза Облека

DEN 906.00
DEN 1647.36

Стока
Достапно.

39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи .
вклучува : Врвот + Панталони + појас + шапка
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката не можат да пристигнат на време .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
.
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Предлагам Висина
XS/80
75-85
S /90
85-95
M/100
95-105
L/110
105-115
XL/120
115-125
XXL/130
125-135
XXXL/140
135-145
4 XL/150
145-155
5 XL160
155-165
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Пол:
Момчиња
Број На Модел На:
D1488
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Пол:
Неутрален
Референтна висина:
80.90.100.110.120.130.140.150.160 CM
Свеж

Избор на клиенти