.

.

New
Кинески Народен Танц Црвена и Црна Жените Танг Династијата Hanfu Античка Облека Костим Фаза Танц Шоу Носат Фотографија

Кинески Народен Танц Црвена и Црна Жените Танг Династијата Hanfu Античка Облека Костим Фаза Танц Шоу Носат Фотографија

DEN 1363.00
DEN 1704.00

Стока
Достапно.

39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
S
155-160
М
160-165
L
165-170
XL
170-175
XXL
175-180
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали
. Ќе контакт со вас .
вклучува : Цената + појас , не вклучуваат било headwear
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Број На Модел На:
a070
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Боја Класификација:
Црна, Црвена
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Свеж

Избор на клиенти