.

.

New
(врвот+здолниште) женски костим одговараат на 2 парчиња поставени фустан sequins костими танчерка пејачка ѕвезда шоу за ноќен клуб бар перформанси шоу

(врвот+здолниште) женски костим одговараат на 2 парчиња поставени фустан sequins костими танчерка пејачка ѕвезда шоу за ноќен

DEN 1763.00
DEN 2414.40

Стока
Достапно.


Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел . Големини :
фустан ГОЛЕМИНА Половината биста Колковите cm инчен cm инчен cm инчен S 68 26.52 86 33.54 88 34.32 М 72 28.08 90 35.1 92 35.88 L 76 29.64 94 36.66 96 37.44 XL 80 31.2 98 38.22 100 39 XXL 84 32.76 102 39.78 104 40.56 XXXL 88 34.32 106 41.34 112 43.68 XXXXL 92 35.88 110 42.9 118 46.02

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Ацетат,Polyethersulfone
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Бренд Име:
LOBUDEK
Стил:
фаза,Новина, мода, секси тенок, супер ѕвезда
Тип:
моден чудна и специјални костуми секси jumpsuit bodysuit костим
користат за:
пејачка, танчерка бар партија фаза носи перформанси,покажуваат,танц,ноќен клуб
Големина:
S M L XL 2XL 3XL 4XL
боја:
црвена,жолта,сина,сребрена
Свеж

Избор на клиенти