.

.

New
DJGRSTER Нов стил 2018 Топла Продажба Дама Жените ПОП Секси ноќен клуб Леопард Пејач Џез Хип Хоп Танц Носии Beyonce Bodysuit

DJGRSTER Нов стил 2018 Топла Продажба Дама Жените ПОП Секси ноќен клуб Леопард Пејач Џез Хип Хоп Танц Носии Beyonce Bodysuit

DEN 857.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

ПОП ВЕСТ+ШОРЦЕВИ / SET Градите : во рок од 90см Половината : во рок од 70cm Хип : 86cm

Детали

Големина:
One Size
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Материјал:
Најлон,Памук
Тип На Објект:
Dai Танц Костим
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GRS-1014
Бренд Име:
DJGRSTER
боја:
Сина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Свеж

Избор на клиенти