.

.

New
Мотоцикл Заврши Целиот Мотор Цилиндри Капак Реконструкција Подлога Заптивка Сет За Хонда CBR CBR250RR MC17 MC19 MC22 Hornet 250 MC31

Мотоцикл Заврши Целиот Мотор Цилиндри Капак Реконструкција Подлога Заптивка Сет За Хонда CBR CBR250RR MC17 MC19 MC22 Hornet 250

DEN 751.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.

Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Одговара : CBR250 RR 250 MC17 MC19 MC22 Honet 250 MC31
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција.
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.

Детали

Бренд Име:
CAKEN
Тип На Објект:
Kickstarters & Делови
Име На Модел:
170313-1
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Дијаметар:
19cm
Материјал Тип:
Изработени Од Железо И Хартија
Објектот Должина:
40cm
Свеж

Избор на клиенти