.

.

New
Сина Карбонски Влакна Винил Кожата Налепница Заштитник + Јасни Заштитни Случај Школка за Sony PS Вита 2000 , Игра accessoires

Сина Карбонски Влакна Винил Кожата Налепница Заштитник + Јасни Заштитни Случај Школка за Sony PS Вита 2000 , Игра accessoires

DEN 379.20

Стока
Достапно.


Кожата Налепница Покритие за Sony PSV 2000 + PSV 2000 Јасно Школка за заштита Случај, се Покријат во добар пакет !
Оваа кожа е одговара за PSV 2000 само,не одговара за PSV 1000
Вовед
Заштита на вашата конзола од нула & прашина. Стилски & fashional дизајн.
лесен за употреба и стап,лесно да се отстрани.Нема специјални вештини се потребни. 100% Сосема Нов.
Оваа кожа е направен од висок квалитет на винил налепници, не хартија.
Без солза, не навивам, не исчезнат и нема трага кога се лупено
вклучува : 2 парчиња кожа во пакет : пред+назад на кожата,
Еден дел од PSV 2000 јасно школка, капак.
Ве молиме имајте на ум дека овој објект не вклучувајќи било конзола внатре.

Детали

Бренд Име:
ЦРНИ РОГОВИ
Број На Модел На:
PSV2000-01
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation ВИТА
Свеж

Избор на клиенти