.

.

New
Бесплатен превозот Леопард чипка меи црвено светло шопинг торба Чипка усни торба автентични бренд чанти

Бесплатен превозот Леопард чипка меи црвено светло шопинг торба Чипка усни торба автентични бренд чанти

DEN 1525.00
DEN 1605.60

Стока
Достапно.

Опис На Производот 100% Сосема Нов. 100% Гарантира автентичен Лого на предната страна Тежина : 350g (ве молиме овозможи 1-20g се разликува поради прирачник за мерење, ви благодарам!) Боја : црвена / жолта Торба Големина : 32x 15x 33cm (L x W x H) Baldric Должина : 25cm Материјали : sequin јасно текот на целата торба УБАВА ПВЦ Sequined Стил : Торба, Чанта Магнетни затворање

Детали

Тип На Објект:
Кеси
Главен Материјал:
Сатенски
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Леопард
Бренд Име:
Flug Katze
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
01
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти