.

.

New
6 бои PGI-650 CLI-651 Автоматско Ресетирање ЛАК Чипови за Canon PIXMA iP7260 MG5460 MX726 MX926 IX6860 MG5560 MG6360 На Висок Квалитет

6 бои PGI-650 CLI-651 Автоматско Ресетирање ЛАК Чипови за Canon PIXMA iP7260 MG5460 MX726 MX926 IX6860 MG5560 MG6360 На Висок

DEN 287.52

Стока
Достапно.


Ако било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас , Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш, Ние ќе ви одговори на работа пат во Кина
.
1xset ЛАК чипови за Canon PGI-650 CLI-651 6 PCS Производи : 1x Set / 6 парчиња ЛАК чипови за Canon PGI-650 CLI-651 Состојба : Нов бренд Компатибилност печатач : За Canon PIXMA i P7260 MG5460 MX726 MX926 IX6860 IP8760 MG5560 MG6360 Кертриџ модел : PGI-650 PBK CLI-651 C CLI-651 M CLI-651 Y CLI-651 K CLI-651 GY Боја : C, M, Y, K, PBK,GY Предности :
1. Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Добро за environmeantal заштита.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точен
1) ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Врвна услуга и прифатлива цена.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови,ве Молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.Овие трошоци се на купувачот одговорност. Вашето мислење е многу важно за нас, Позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.100% нов и висок квалитет
2. Контакт со нас на :
Ние остави позитивни повратни информации за вас, откако receiveing плаќање.

Детали

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
PGI-650 CLI-651 Автоматско Ресетирање ЛАК Чипови
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
TOPPARTS
Компатибилен Бренд:
за canon
Тип:
Кертриџ Чип
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти