.

.

New
5 бои PGI-250 CLI-251 Автоматско Ресетирање ЛАК Чипови за Canon PIXMA ip7220/8720 MG5420 MX922 MX722 IX6820 На Висок Квалитет

5 бои PGI-250 CLI-251 Автоматско Ресетирање ЛАК Чипови за Canon PIXMA ip7220/8720 MG5420 MX922 MX722 IX6820 На Висок Квалитет

DEN 335.52

Стока
Достапно.

Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ. Спецификација за шопинг и по-продажба на услуги :
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global.100% нов и висок квалитет
2.
Што може да правам ако производот не работат? Ако мислите дека производот не работат по добие тоа,ве молиме контактирајте не и кажете ни вашиот проблем,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Покрај тоа,тоа е купувачот должност за чистење на царинската управа. Тоа може да го користите постојано, тоа ќе ги зачувате вашите трошоци и да ви донесе повеќе придобивки.1xset ЛАК чипови за Canon PGI-250 CLI-251 5 PCS Производи : 1x Set / 5 парчиња ЛАК чипови за Canon PGI-250 CLI-251 Состојба : Нов бренд Компатибилност печатач : За Canon PIXMA ip7220/8720 MG5420 MX922 MX722 IX6820 Кертриџ модел : PGI-250 PBK CLI-251 C CLI-251 M CLI-251 Y CLI-251 K Боја : C, M, Y, K, PBK Предности :
1.
Ако вашата област е оддалечена област во DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS ,екстра 35ќе се наплаќа. Лесно да се инсталира и се користи едноставно. Добро за environmeantal заштита.net(Копирани на пребарувачот за да ја отворите),Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење на број : www.

Детали

Тип:
Кертриџ Чип
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
TOPPARTS
Компатибилен Бренд:
за canon
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти