.

.

New
5 групи HP72 едно време кертриџ чип за HP 72 за HP Designjet t610 T620 T770 t790 t1100 T1120 T1200T1300 T2300 печатач

5 групи HP72 едно време кертриџ чип за HP 72 за HP Designjet t610 T620 T770 t790 t1100 T1120 T1200T1300 T2300 печатач

DEN 1752.00

Стока
Достапно.


5 поставува едно време кертриџ чип за HP 72 за HP Designjet t610 t790 t1100 печатач
Детални информации
Име на производ : Кертриџ чип
Printer Model : За HP Designjet t610 t620 t770 t790 t1100 t1120 t1200 t1300 t2300
Кертриџ Модел : За HP 72
Чип Тип : Едно време чип
Боја : PK,МК, C, M, Y,GY - 6 боја
Мастило Тип : Пигмент мастило / Боја на мастило
MOQ : 5 Сет ( 30 парчиња)
Олово време : 2-4 дена по плаќање
Испорака : DHL,E-EMS,Кина пост итн
Плаќање : со Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашите цени не вклучуваат плаќање давачки,царина,ддв цена и оддалечените области такса.
2. Ние не испорака до оддалечените области освен сте платиле дополнителни трошоци.
3. Ве молиме оставете ни се на располагање, адреса и информации за контакт на пратката.
4. Какви и да било посебни барање за фактурата,контактирајте со нас пред породувањето.
Производот Се Покаже
Плаќање
Време на испорака
Наплата
Помош
Повеќе прашања,ве Молиме кликнете тука да научат тоа : https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US

Детали

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
HP72
Бренд Име:
boma.ltd
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Име на производ:
Кертриџ Чип
Модел На Печатач:
за hp designjet T610 T620 T770 T790 T1100 T1120 T1200 T1300 T2300
кертриџ модел:
HP72
Чип Вид:
едно време чип
боја:
PK,МК, C, M, Y,GY - 6 боја
јачина:
130ML,280ML,320ML
тип на мастило:
Пигмент мастило / Боја на мастило
MOQ:
5 Сет ( 30 парчиња)
испорака:
DHL,E-EMS,Кина пост итн
плаќање:
Кредитна картичка,Visa,Moneygrams,пари книги,Boleto итн.
Свеж

Избор на клиенти