.

.

New
5 бои PGI-850 CLI-851 Автоматско Ресетирање ЛАК Чипови за Canon ip7280 MG5480 IX6880 MG5680 на Висок Квалитет

5 бои PGI-850 CLI-851 Автоматско Ресетирање ЛАК Чипови за Canon ip7280 MG5480 IX6880 MG5680 на Висок Квалитет

DEN 335.52

Стока
Достапно.

Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Спецификација за шопинг и по-продажба на услуги :
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.1xset ЛАК чипови за Canon PGI-850 CLI-851 5 PCS Производи : 1x Set / 5 парчиња ЛАК чипови за Canon PGI-850 CLI-851 Состојба : Нов бренд Компатибилност печатач : За Canon PIXMA ip7280 MG5480 IX6880 MG5680 Кертриџ модел : PGI-850 PBK CLI-851 C CLI-851 M CLI-851 Y CLI-851 K Боја : C, M, Y, K, PBK Предности :
1.
Покрај тоа,тоа е купувачот должност за чистење на царинската управа. Тие се permanet Автоматско ресетирање чипови, може да го ресетирате автоматски при замена на касети.net(Копирани на пребарувачот за да ја отворите),Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење на број : www. Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ. Добро за environmeantal заштита. Врвна услуга и прифатлива цена.100% нов и висок квалитет
2.
Ако вашата област е оддалечена област во DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS ,екстра 35ќе се наплаќа.
Што може да правам ако производот не работат? Ако мислите дека производот не работат по добие тоа,ве молиме контактирајте не и кажете ни вашиот проблем,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.

Детали

Тип:
Кертриџ Чип
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
TOPPARTS
Компатибилен Бренд:
за canon
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти