.

.

New
2 ПАРЧИЊА АУ KR Верзија B412 45807107 Тонер за Принтер Ресетирате Чип За OKI B412dn B432dn MB472dnw MB492dn Б 412dn 432dn Кертриџ Чипови

2 ПАРЧИЊА АУ KR Верзија B412 45807107 Тонер за Принтер Ресетирате Чип За OKI B412dn B432dn MB472dnw MB492dn Б 412dn 432dn Кертриџ

DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Ви благодариме!
3. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .2 ПАРЧИЊА АУ KR Верзија B412 45807107 Тонер за Принтер Ресетирате Чип За OKI B412dn B432dn MB472dnw MB492dn Б 412dn 432dn Кертриџ Чипови Детали за Производот :
Боја : Црна
Страница Принос : Црна : 7,000 Страници
Верзија/Регион : AU/TW/KR
Чип тип : Тонер Чип
Чип Модел : B412
Функција : Компатибилни Нови
Дефект го Оценувате : помалку од 0.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање.
Повратни информации
1.

Детали

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
B412
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Компатибилен Бренд:
OKI
Чип Вид:
тонер чип
Региони:
AU/TW/KR
боја:
Црна
Страница Принос:
Црна
Количина:
2 парчиња
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Okidata B412dn B432dn MB472dnw MB492dn
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
ОЕМ Кодот:
45807107
Свеж

Избор на клиенти