.

.

New
2 ПАРЧИЊА 44574702 44574705 N/A Тонер Чип За OKI B431 Okidata B411 MB461 MB471 MB491 Б 411 431 MB 461 471 491 Кертриџ чипови

2 ПАРЧИЊА 44574702 44574705 N/A Тонер Чип За OKI B431 Okidata B411 MB461 MB471 MB491 Б 411 431 MB 461 471 491 Кертриџ чипови

DEN 278.40

Стока
Достапно.

Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. треба точно кога ќе го купите , тогаш можеме да им понудиме на правото чипови за вас.Ви благодариме!
3.
За превозот 1. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .2 ПАРЧИЊА 44574702 44574705 N/A Тонер Чип За OKI B431 Okidata B411 MB461 MB471 MB491 Б 411 431 MB 461 471 491 Кертриџ чипови Детали за Производот :
Боја : Црна
Страница Принос : Црна : 3,000 Страници
Верзија : ЕУ или МЕА/Израел
Чип тип : Тонер Чип
Чип Модел : B431
Функција : Компатибилни Нови
Дефект го Оценувате : помалку од 0.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден. на секој регион.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.
Производ Слика :
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост.Ви благодариме!
.1%
Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Машина Модели : За Okidata B411 B431 MB461 MB471 MB491
Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;
Пакување Содржина :
2 парчиња x Црн Тонер Чип
Максимална чипови за OKI се во differrent региони, и таму е единствен кертриџ бр.

Детали

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Број На Модел На:
B431
Компатибилен Бренд:
OKI
Чип Вид:
тонер чип
боја:
Црна
Региони:
ЕУ или МЕА/Израел
Страница Принос:
Црна
Количина:
2 парчиња/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Okidata B411 B431 MB461 MB471 MB491
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
ОЕМ Кодот:
44574702 или 44574705 или N/A
Свеж

Избор на клиенти