.

.

New
CNAPPRO 2 парчиња/многу копир тонер кертриџ чип 113R180 за Toshiba e студио 1250 1450 печатач чип 18k втората светска војна

CNAPPRO 2 парчиња/многу копир тонер кертриџ чип 113R180 за Toshiba e студио 1250 1450 печатач чип 18k втората светска војна

DEN 278.40

Стока
Достапно.

И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.ние брод на Aliexpress адреса на само.
За превозот 1.CNAPPRO 2 парчиња/многу копир тонер кертриџ чип 113 R180 за Toshiba e студио 1250 1450 печатач чип 18k втората светска војна
се користи во : Toshiba e-Студио 1250 1450 ;
чип верзија : втората светска војна ;
чип боја : Црна;
страница принос : . Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ве молиме да се разбере, ви благодарам.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.18 к;
Количина : 2 парчиња/многу ;
Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Брза Испорака : рок 2-7 работни дена по плаќање;
Пакетот вклучува : 2 парчиња Црн тонер чип
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.

Детали

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Бренд Име:
CNAPPRO
Применливи Опрема:
Photocopier
Број На Модел На:
113R180
Структура:
Тонер Кертриџ
Компатибилен Бренд:
Toshiba
боја:
Црна
Страница Принос:
18k
Чип Вид:
тонер чип
Функција:
компатибилен нови
Употреба во :
За Toshiba e-Студио 1250 1450
Регион/Чип Верзија:
WW
Количина:
2pc/многу
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
брза испорака:
Во рамките 2-7 работни дена
Име на производ:
CNAPPRO 20pcs/многу Црна копир тонер кертриџ чип 113R180 за Toshi
Свеж

Избор на клиенти