.

.

New
5 бои PGI-350 CLI-351 Автоматско Ресетирање ЛАК Чипови за Canon PIXUS ip7230 MG5430 PIXMA MX923 MX723 MG5530/IX6830 На Висок Квалитет

5 бои PGI-350 CLI-351 Автоматско Ресетирање ЛАК Чипови за Canon PIXUS ip7230 MG5430 PIXMA MX923 MX723 MG5530/IX6830 На Висок

DEN 335.52

Стока
Достапно.

Лесно да се инсталира и се користи едноставно. Врвна услуга и прифатлива цена.
Што може да правам ако производот не работат? Ако мислите дека производот не работат по добие тоа,ве молиме контактирајте не и кажете ни вашиот проблем,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Тоа може да го користите постојано, тоа ќе ги зачувате вашите трошоци и да ви донесе повеќе придобивки.net(Копирани на пребарувачот за да ја отворите),Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење на број : www. Добро за environmeantal заштита.
Покрај тоа,тоа е купувачот должност за чистење на царинската управа. Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Ако вашата област е оддалечена област во DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS ,екстра 35ќе се наплаќа. Спецификација за шопинг и по-продажба на услуги :
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global.100% нов и висок квалитет
2. Тие се permanet Автоматско ресетирање чипови, може да го ресетирате автоматски при замена на касети.1xset ЛАК чипови за Canon PGI-350 CLI-351 5 PCS Производи : 1x Set / 5 парчиња ЛАК чипови за Canon PGI-350 CLI-351 Состојба : Нов бренд Компатибилност печатач : За Canon PIXUS ip7230 MG5430 PIXMA MX923 MX723 MG5530 IX6830 Кертриџ модел : PGI-350 PBK CLI-351 C CLI-351 M CLI-351 Y CLI-351 K Боја : C, M, Y, K, PBK Предности :
1.

Детали

Тип:
Кертриџ Чип
Структура:
Одделени Кертриџ
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
TOPPARTS
Компатибилен Бренд:
за canon
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти