.

.

New
LC103 LC 103 кертриџ чипови за Брат MFC-J4310DW/J4710DW/J245/J285DW/J470DW/J650DW/J875DW/J6920DW/J152W печатач

LC103 LC 103 кертриџ чипови за Брат MFC-J4310DW/J4710DW/J245/J285DW/J470DW/J650DW/J875DW/J6920DW/J152W печатач

DEN 340.00
DEN 369.60

Стока
Достапно.


Производ серија е различен, чип може да биде различен.Сите производи надворешниот изглед, боја се земе материјалот објект како слика за само снабдување со референца.
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот Област : Север/Југ/Централна Америка
100% компатибилен со оригиналниот постојан чип нема потреба од било ресетирање
добро за заштита на животната средина
погоден за refillable касети , компатибилен кертриџ,CISS
Новиот Чип за Брат LC103 Б.К/C/M/Y
се користи за(Печатач модели) :
За Брат MFC-J4310 DW За Брат MFC-J4410 DW За Брат MFC-J4510 DW За Брат MFC-J4610 DW За Брат MFC-J4710 DW За Брат MFC-J245 За Брат MFC-J285 DW За Брат MFC-J450 DW За Брат MFC-J470 DW За Брат MFC-J475 DW За Брат MFC-J650 DW За Брат MFC-J870 DW За Брат MFC-J875 DW За Брат MFC-6520 DW За Брат MFC-6720 DW За Брат MFC-J6920 DW За Брат DCP-J152 W ќе добиете : 1 парче црна чип за Брат 1 парче синозелена чип за Брат 1 парче magrnta чип за Брат 1 парче жолта чип за Брат

Детали

Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
за брат LC103 LC 103
Структура:
Одделени Кертриџ
Компатибилен Бренд:
Брат
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
YOTAT
боја:
Црна/Синозелена/Магента/Жолта
чип статус:
постојана чип
Област:
Север/Југ/ Централна Америка
Свеж

Избор на клиенти