.

.

New
Ресетирање на Копир Чип Ласерски печатач кертриџ чип за Ricoh 5100 Тонер чип

Ресетирање на Копир Чип Ласерски печатач кертриџ чип за Ricoh 5100 Тонер чип

DEN 912.00

Стока
Достапно.


Ресетирање на Копир Чип Ласерски печатач кертриџ чип за Ricoh 5100 Toner чип Печатач модел За Ricoh 5100 Кертриџ модел 5100 Принос К MOQ 10 компјутери Превозот начин EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX Delievery време 1-3 дена Замена на 1 : 1
1.земја на потекло : Кина
2.Карактеристики : конкурентна цена/стабилен печатење способност/ладна супа со ефект
3.не постои ограничување за вашата нарачка количина во нашата компанија
4.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.И нашите defectiveness стапка е пониска од 0,3%
ние сме Acro шарени технологија компанија која е специјализирана за развој,производство и продажба на тонер чипови и тонер кертриџ,нашите производи се топла продажба на целиот свет поради своите сигурен квалитет и нашата се повеќе и повеќе зрели и совршен технологија
Доверба можеме да го задоволиме вашето барање

Детали

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
За Ricoh 5100
Компатибилен Бренд:
за RICOH
Стоковните:
За Ricoh 5100 Тонер чип
кертриџ модел:
5100
Замена:
1
Превозот начин:
DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ТНТ,EMS
Delievery време:
1-3 дена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти