.

.

New
Ресетирање на Копир Чип Ласерски печатач кертриџ чип За Ricoh SP1100 Тонер чип

Ресетирање на Копир Чип Ласерски печатач кертриџ чип За Ricoh SP1100 Тонер чип

DEN 288.00

Стока
Достапно.


Ресетирање на Копир Чип Ласерски печатач кертриџ чип За Ricoh SP1100 Тонер чип
Печатач модел За Ricoh SP1100 Кертриџ модел RHSP1100 HE(R70561) Принос 4 K MOQ 10 компјутери Превозот начин EMS,DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX Delievery време 1-3 дена Замена на 1 : 1
1.земја на потекло : Кина
2.Карактеристики : конкурентна цена/стабилен печатење способност/ладна супа со ефект
3.не постои ограничување за вашата нарачка количина во нашата компанија
4.Нашата гаранција за квалитет е 100% се врати, секогаш кога постои дефект на еден.И нашите defectiveness стапка е пониска од 0,3%
ние сме Acro шарени технологија компанија која е специјализирана за развој,производство и продажба на тонер чипови и тонер кертриџ,нашите производи се топла продажба на целиот свет поради своите сигурен квалитет и нашата се повеќе и повеќе зрели и совршен технологија
Доверба можеме да го задоволиме вашето барање

Детали

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
За Ricoh SP1100
Стоковните:
За Ricoh SP1100 Тонер чип
кертриџ модел:
RHSP1100HE(R70561)
MOQ:
4K
Замена:
1
Превозот начин:
DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ТНТ,EMS
Delievery време:
1-3 дена
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Свеж

Избор на клиенти