.

.

New
7 фреквенција мало вибратор пенисот plug Монистра мало звук мало секс играчки за мажите и пенисот plug dilator мало истегнување

7 фреквенција мало вибратор пенисот plug Монистра мало звук мало секс играчки за мажите и пенисот plug dilator мало истегнување

DEN 446.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

По Испратените, Да Обезбеди Следење На Броеви
3.
(3) DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ : 3-7days
Начин На Плаќање
1. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно Пред Спор.Кога Ќе Добиете Предмети, Ве Молиме Проверете Го Тоа Внимателно.5 мм (35 претставува 3,5 мм/ 55 претставува 5. (Master Card, Visa, Beleto ,Маестро, QIWI, Western Union, Итн.)
Враќање&Наплата
1. 7 фреквенција мало вибратор пенисот plug Монистра мало звук мало секс играчки за мажите и пенисот plug dilator мало истегнување На вметнување должина е 12.5 мм ) Употреба 4 x LR44 батеријата Испорака
1.Превозот Време :
(1)Кина Пост : Посветеност Периодот 10-60days, Јужна Америка Земји 10-90days
(2) E-Пакет : Посветеност Периодот 10-30days.
Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Го Реши Проблемот За Вас.Драг Пријател, Ако Сте Задоволни Со Нашите Производи И Услуги, Ве Молиме Да Ни Даде Пет Ѕвезди, Ние Сме Многу Благодарни, Следниот Пат Кога Ќе Купите Нашите Производи, Ние Ќе Испрати Најдобриот Подарок, Ви Благодарам Многу
. Ние Сме Посветени На Вашиот 100% Задоволството На Клиентите.Нашата Компанија Coperate Со Многу Шпедиција, Ние Прифаќаме Превозот Преку Кина Пост, Хонгконг Пост, Epacket,DHL, EMS,UPS-от,FEDEX СФ Итн Превозот
4.5 cm Дијаметар : 3.Го поздравуваме вашиот да влезат во нашиот веб-сајт, нашата компанија (Ангел Секс играчки светот) е специјализирана во производство и продажба на возрасни секс додатоци, ние нудиме на продажба на мало, трговија на големо и прилагодување (ОЕМ) бизнис, ако треба да трговија на големо и прилагодување ве молиме контактирајте со нас, ние ќе обезбеди висок квалитет на производите и добра цена и за подобрување на продажбата и по-продажбата на услугата, се надевам да се воспостави добри работни односи со вас,да ви посакам среќен шопинг,ви Благодарам многу.

Детали

Големина:
Diameter 35, Diameter 55
Тип На Објект:
Катетери & Sounds
Број На Модел На:
JINDOU285
Бренд Име:
QIN HUAI
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
боја:
100% од не ' рѓосувачки челик
Употреба:
Катетери & Sounds
Нови:
dilator
Топла продажба:
vibrating пенисот приклучок
Големина:
3.5m/5.5mm penis plug
Свеж

Избор на клиенти