.

.

New
Мало Катетер Машки Мало Dilator Фетиш Пенисот Приклучок, Звукот од не ' Рѓосувачки Челик Пенисот Вметнете Чистота Уред Секс Играчка за Мажи B10

Мало Катетер Машки Мало Dilator Фетиш Пенисот Приклучок, Звукот од не ' Рѓосувачки Челик Пенисот Вметнете Чистота Уред Секс Играчка

DEN 1420.00
DEN 2784.00

Стока
Достапно.

3 се надеваме дека тоа ќе пристигне на време,но, бидејќи тоа е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Превозот Време 1 1-3 работни дена за цел потврди, 2 Општо Земено, 4~8 дена за DHL/UPS/ТНТ испорака. 2 Pls кажете ни во што е најдобра цена за прогласување на вредноста на фактурата,така што ќе може да избегне да плаќаат висок данок. 2 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети. 3 Пред Превозот,објектите ќе се внимателно проверени .Повратни информации 1 Угодно не ослободи 2~3 ѕвезди повратни информации.Враќање&Refound Политика 1 Ако објектот brokes надолу (време на транспортот) или тоа не функционира, ние ќе испрати сте нов еден или рефундирање на пари.Превозот Однос 1 Ние би можеле да го испрати предметот до целиот свет од страна на Кина/HK Пост Воздух Mail,DHL/EMS, 2 Ние ќе пак објекти со мека меур за заштита на објекти од broking и купувачот е тајна. 6~12 дена за ЕМС испорака. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши тоа. 3 Ако сте од Бразил,ве Молиме да ги доставите вашите CPF Број(Даночен Број) за нас. 12-38 дена за HK/Кина пост воздух достава на пошта 20-49 дена за Продавачот превозот методи (без следење на информации).Ова не е добро да се решат проблемите.Ни остави порака од trademanager или e-mail на нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Големина : 30*8мм 5x5mm (како на слика show) Материјал : високо квалитетен не ' Рѓосувачки челик
1.

Детали

Тип На Објект:
Катетери & Sounds
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
B2-3-10
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
мало катетер
функција 1:
чистота уред
функцијата 2:
Машки Мало Ѕид
Функција 3:
Принцот Алберт Стапче
Функцијата 4:
Мало Приклучоци
Функцијата 5:
пенисот приклучоци
Тип:
Мало звуци
Функција 6:
коњ око
Функцијата 7:
Машки Мало Ѕид
Свеж

Избор на клиенти